Alışveriş sepetiniz boş.

inegol.com.tr Facebookinegol.com.tr Twitterinegol.com.tr - Google +inegol.com.tr - Instagram

inegol.com.tr destek hattı
Türkiye'nin modası inegöl mobilyası
inegol.com.tr

Garantili Satış ve İadewww.inegol.com.tr 'de ki ürünlerimizi Türkiye'de kalitesi ile ün yapmış,TUV,TSE ve İSO belgelerine sahip olan İnegöl'ün öncü firmaları siparişinize göre üretmektedir.Tüm ürünler T.C Tüketici Kanunları'na göre üretici firmaların en az 2 yıl garantisi altındadır. Faturası kesilen ve teslimatı gerçekleşen her ürün üretici firma ve www.inegol.com.tr  tarafından garanti altına alınır.

Ürün teslimatı esnasında ürünü kontrol etmeniz gerekmektedir.Herhangi bir hasar veya hatalı ürün gördüğünüzde kargo görevlisi ile ürün teslim-iade tutanağı doldurulur. Hatalı yada hasarlı ürün varsa o ürünün resimleri çekilerek kargo görevlisine ürün ile birlikte teslim edilir.Taraflar arasında kayıt altına alınan form ile içiniz rahat bir şekilde ödemenizi geri alabilir yada ürünün değişimini gerçekleştirebilirsiniz.Ürününüzü kontrol etmeden lütfen teslim formunu doldurmayınız.

   

1- İade Şartları / İade Talep Formu

Satın aldığınız ürünü teslim tarihinden 14 gün içinde inegol.com.tr’ de iade talep formunu doldurarak başvuruda bulunabilir, aşağıda ki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

 

2- Ürünümü iade etmek istiyorum,hangi ürünleri iade edebilirim

 •  İadeler mutlak suretle orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
 •  Bütün standart aksesuarları ve parçaları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 • Üretim hatası olan ürünlerde 30 gün içinde iade edebilirsiniz.İade etmeden önce SSH ekibimizle iletişime geçmelisiniz.
 • Montajı yapılmış ürünlerin iadesi kesinlikle yapılamaz. İade edilmesi için ürünün montajının yapılmamış ve orjinal ambalajında olması gerekmektedir.
 • Yatak,yastık,yorgan vs. gibi ürünlerin hijyen sebebi ile iadesi yapılamaz.
 • Ürünün ücret iadesi ,ürünün  teslim kontrolleri yapılmasının ardından en geç 21 iş günü içinde hesabınıza gerçekleşecektir. 
 • Siparişleriniz doğrultusun da sizin tarafınızdan kombin yapılmış farklı renk,kumaş,ölçü değişikliklerin de ürünün iadesi söz konusu değildir.
 •  Özel ölçülendirilerek ürettirilmiş ürünlerin iadesi söz konusu değildir.
 •  Ürünün faturası ve yanında gönderilen hediyeler,hediye çeklerini ürünle beraber geri gönderilmedir.
 •  Hediye verilen promosyonlu,kampanyalı ürünlerde orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 • Lütfen iade işlemi yapılırken aşağıdaki sıralamaya göre işlemlerinizi yapınız.Firmamızı Bilgilendirilmeden ve iade formları doldurulmadan gönderilen ürünler iade kabul edilemez.
 • Firmamız dışında,farklı nakliye firmalarıyla  gönderilen ürünlerin kargo ücretleri ödenmez.
 • Keyfi ürün iadelerinin nakliye bedelleri geri ödenmemektedir.

 

3- Ürünümü iade etmek istiyorum,ne yapmalıyım

Lütfen iade işlemi için,ürünü inegol.com.tr’ye göndermeden önce aşağıdaki linkten başvuru yaparak kayıtta bulunun. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerinde iade edilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemlerin de iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

İade prosedürü için "Üyeliğim" bölümünde bulunan "Siparişleriniz" sekmesine tıklayarak iade etmek istediğiniz siparişin detaylarına tıklayın. Ardından sipariş detaylarının üst kısmında yer alan "Yeni iade talebi oluştur" bağlantısı ile iade prosedürünü başlatabilirsiniz. 

 

4-  Nakliye şirketini nasıl ulaşıp,ürünü nasıl vereceğim

inegol.com.tr  SSH (Satış Sonrası Hizmet) birimimize aşağıdaki numaralardan  yada mail adreslerinden ulaşarak nakliye şirketinin yönlendirilmesi ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.Belirtilen tarih ve saatte nakliye şirketine teslim edilmeyen ürünler iade alınmamaktadır.Keyfi ürün iadelerinde nakliye ücretleri iade edilmemektedir.

info@inegol.com.tr / ssh@inegol.com.tr

0224 777 0 257 -0224 777 0 258 – 0546 257 0 258

Hamidiye Mah. K.Sümbül Sok No:11/1 İnegöl /Bursa /Türkiye