Alışveriş sepetiniz boş.

inegol.com.tr Facebookinegol.com.tr Twitterinegol.com.tr - Google +inegol.com.tr - Instagram

inegol.com.tr destek hattı
Türkiye'nin modası inegöl mobilyası
inegol.com.tr

Kargo ve teslimat

Firmamızın son kalite kontrollerini yaptığı ürünler sevk haline gelerek paketleme ve etiketleme işlemleri yapılır. Ürünlerimiz çoğu zaman kendi araçlarımızla ya da İnegöl'de bulunan,dünyaya mobilya taşıyan kargo firmalarımız ile bazı il ve bazı ilçe merkezlerine ücretsiz olarak taşınır, kurulumu yapılır. Uzak bölge olarak sayılan doğu bölgelerimize kargo ücretlerini öğrenmek için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kapınıza kadar gelen ürünler en hassas ve zarar görmeyecek şekilde taşınır.

Kargo yetkilileri size, kapınızın önüne indirdikleri ürünlerin hasarsız ve doğru olduğuna dair teslim tutanağı vereceklerdir. Teslim tutanağını lütfen siparişiniz doğru ve hasarsız olduğunu  kontrol ettikten sonra imzalayınız. Hasarlı yada yanlış gelmiş olan ürünlerde hemen iletişim bilgilerimizden bize haber veriniz. Kargo yetkilisi ile iade tutanağını doldurarak, ürünün hasarlı bölgelerinin resimlerini çekerek bize mail ya da Whatsapp ile gönderiniz. Yanlış ürünü yine iade tutanağı ile kargo görevisine teslim ediniz.

2 yıl boyunca garantili olan ürünlerimiz teknik servimiz ile en ufak problemde yanınızda olacaktır. www.inegol.com.tr Sizin mutluluğunuz için çalışıyoruz.